Delia lansează „Analog” în variantă simfonică, împreună cu Orchestra Simfonică București, condusă de Andrei Tudor

Delia, alături de tenorul Bogdan Mihai și cei peste 71 de instrumentiști, au transpus emoția specială a unei piese statement cu mesaj puternic. Una dintre cele mai apreciate piese din repertoriul Deliei, „Analog”, a fost lansată în variantă simfonică, împreună cu Orchestra Simfonică București, condusă de Andrei Tudor. Delia, alături de tenorul Bogdan Mihai și […]

onWeb by SiGNO serv